Ateliér Babylon, Bratislava | 26. november 2018 Naturally 7 (USA)

Vstupenky už v predaji

Kúpiť vstupenku

Predstavenie

Naturally 7 je formácia, ktorá vznikla v New York City (1999) a bleskovo sa vyšplhala z klubov na najväčšie svetové pódiá. Svoj akrobatický hlasový štýl nazývajú "vocal play," ktorý pozostáva z umenia vytvoriť hudobný inštrument výhradne prostredníctvom ľudského hlasu, úst, resp. tela umelca. 7 štúdiových albumov, účasť na najväčších festivaloch a viac než 450 odohraných koncertov v rámci celosvetového turné s Michaelom Bublé – to je účet formácie, ktorú legendárny hudobník a producent Quincy Jones označil ako „najlepšiu a-capella skupinu na svete“.

Video


O kapele

Kariéru odštartovala priamo z ulice. O tri roky neskôr už skupina stála pred publikom vypredaného klubu Pigalle. Vďaka koncertnej účasti Chrisa Martina, speváka skupiny Coldplay, a  producenta Briana Ena získali Naturally 7 rýchlu ponuku na spoluprácu. Zoskupenie si našlo svoje miesto aj v populárnych televíznych šou Ellen DeGeneres a Jaya Lena a medzičasom odohrala koncerty v 25 krajinách sveta.

Slovenskému publiku sa kapela ktorej hudobná produkcia pozostáva zo skladieb Quincyho Jonesa, Michaela Bublého, Michaela Jacksona, Herbieho Hancocka, Phila Collinsa, či skupín Coldplay a Queen, predstaví vôbec po prvýkrát v histórii. Súkromne sa na Slovensku už kapela predstavila ma privátnom koncerte jednej zo slovenských bánk a mala fenomenálny úspech.

Dôležité informácie

NATURALLY 7 (USA)
Ateliér Babylon, Bratislava
26. november 2018 o 19:00

Cena vystupenky: od 25 EUR

Kúpiť vstupenku