Istropolis - Veľká sála, Bratislava | 15. november 2018 Gregory Porter (USA)

Cena vstupenky: už od 17 EUR Vstupenky už v predaji

Kúpiť vstupenku

Predstavenie

15 novembra 2018 v Bratislave vystúpi dvojnásobný víťaz Grammy 2014 a 2017, Gregory Porter. V rámci jesenného cyklu 6. ročníka festivalu City Sounds, kde sa predstaví už po 2 krát slovenskému publiku. Nadviaže tak na svoj najnovší album, ktorý nahral s Berlínskou filharmóniou, "Nat" King "Cole & Me". Albumom vzdáva poctu tomuto slávnemu jazzovému skladateľovi a pesničkárovi.

Video


O interpretovi

Gregory Porter, vystupuje pred vypredanými davmi po celom svete, od Newyorskej Carnegieho sály až po Royal Albert Hall v Londýne. Už túto jeseň ho uvidíte vo Veľkej sále Bratislavského Istropolisu.

„Gregory má na Slovensku svoje stále publikum a v rokoch 2014 a 2017 získal Grammy. Neustrnul v jednej polohe, ale znova načrel do iných vôd, došlo k novej kvalite. Vyrastal vo veľmi hlboko duchovne založenej rodine. Čo pieseň to výpoveď, cíti blues preto, že ho prežil. Jeho hlas pramení z ťažkých životných skúseností, ktoré z neho vyformovali všestranného, výrazného muzikanta s nekonečným množstvom soulu v krvi. Veď nakoniec si tohto kráľa jazzu budete môcť vypočuť aj na jesennom koncerte“, povedal Marián Pavlovič, organizátor festivalu City Sounds.

Dôležité informácie

GREGORY PORTER (USA)
15.11.2018 o 19:00
Dom odborov - ISTROPOLIS
Trnavské mýto 1, Bratislava

Cena vstupenky od 17 EUR

Kúpiť vstupenku