JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS Slovenský rozhlas, Bratislava | 24. 06 2021

Vstupenky už v predaji!

Kúpiť vstupenku →

Oznámenie

Na základe protipandemických opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR  týkajúceho sa obmedzení hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme nový termín konania koncertu JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS. Podujatie presúvame na 24. jún 2021 v pôvodnom mieste konania -  Veľké koncertné študio Slovenského rozhlasu v Bratislave.

Budeme veľmi radi, ak si vstupenky ponecháte a podporíte tak naše snaženie prinášať vám kultúrne zážitky na vysokej úrovni aj naďalej. Ak vám však nový termín nevyhovuje, vstupenky môžete vrátiť do 31.3.2021.

Postup pri vrátení vstupeniek:
https://www.ticketportal.sk/Article/16423

Nesmierne si vážime vašu podporu a želáme vám, aby ste súčasnosť prežili v zdraví.

Predstavenie

Svetovo úspešné zoskupenie založené slovenskými virtuózmi Janoska Ensemble sa vracia. Nový program so saxofonistom Tonym Lakatosom uvedie v premiére v Bratislave!

Svojim fanúšikom na Slovensku Janoska Ensemble odkazuje, že má pre nich pripravené niečo naozaj špeciálne. Na vystúpenie na tohtoročnom festivale CITY SOUNDS si štvorica virtuózov pozvala priateľa a kolegu, jedného z najrešpektovanejších jazzových saxofonistov sveta, Tonyho Lakatosa.

Z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia, Nadácia Bratislava a SOZA.

Obmedzena kapacita, vstup možný iba s rúškom.

Video


Dôležité informácie

JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS
Special guest: Arpád Janoska
24. 06. 2021
Slovenský rozhlas, Bratislava

Kúpiť vstupenku →