JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS Stará tržnica, Bratislava | 11. september 2020 PRESUNUTÉ

Vstupenky už v predaji! <!--za 25 / 30 / 35 / 40,- / 45,- EUR -->

Kúpiť vstupenku →

Oznámenie

Na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR z týkajúceho sa obmedzení hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme zmenu termínu a miesta konania koncertu JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS.

Nový termín koncertu je 11. marca 2021 o 20.00h. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu v Bratislave. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade, ak vám nový termín nevyhovuje, je nutné požiadať o vrátenie do 11.12.2020 spoločnosť Ticketportal.

Budeme veľmi radi, ak si vstupenky ponecháte a podporíte tak naše snaženie prinášať vám kultúrne zážitky na vysokej úrovni aj naďalej! Postup pri vrátení vstupeniek: https://www.ticketportal.sk/Article/16423

Nesmierne si vážime vašu podporu a želáme vám, aby ste súčasnosť prežili v zdraví.

Predstavenie

Svetovo úspešné zoskupenie založené slovenskými virtuózmi Janoska Ensemble sa vracia. Nový program so saxofonistom Tonym Lakatosom uvedie v premiére v Bratislave!

Svojim fanúšikom na Slovensku Janoska Ensemble odkazuje, že má pre nich pripravené niečo naozaj špeciálne. Na vystúpenie na tohtoročnom festivale CITY SOUNDS si štvorica virtuózov pozvala priateľa a kolegu, jedného z najrešpektovanejších jazzových saxofonistov sveta, Tonyho Lakatosa.

Z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia, Nadácia Bratislava a SOZA.

Obmedzena kapacita, vstup možný iba s rúškom.

Video


Dôležité informácie

JANOSKA ENSEMBLE feat. TONY LAKATOS
Special guest: Arpád Janoska
11. 3. 2021
Slovenský rozhlas, Bratislava

<!--

Cena vstupenky od 17 EUR

-->

Kúpiť vstupenku →