Zrušené! Kontaktujte spoločnosť Ticketportal Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu | 17. 3 2020 Kenny Barron & Dave Holland Trio feat. Johnathan Blake
Nikola Bankov Band

Milí naši fanúšikovia!

Veľmi nás to mrzí, ale koncert K. BARRON & D. HOLLAND Trio feat. J. BLAKE, ktorý sa mal konať dňa 17.3.2020 o 20:00 hod. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slov. rozhlasu, je ZRUŠENÝ! Aj napriek veľkej snahe sa nám s manažmentom tria nepodarilo nájsť náhradný termín.
 
V prípade, ak by ste chceli podporiť našu ďalšiu činnosť v týchto ťažkých časoch pre kultúru, môžete sa písomne vzdať vrátenia vstupného na emailových adresách info@citysounds.sk a reklamacie@ticketportal.sk.
Vopred ďakujeme za podporu.
 
Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
 
Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
  • pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) – mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
  • pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, …) – mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
  • pri platbe Benefitovou poukážkou (platba kartou) – mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
  • pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal (platba kartou) – mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
Ďalšie informácie na:
 
Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Predstavenie

Kenny Barron & Dave Holland Trio feat. Johnathan Blake – taký je plný názov tria veľmajstrov súčasného jazzu, ktoré vystúpi 17. marca 2020 v Slovenskom rozhlase v rámci celoročného festivalu City Sounds.

Kenny Barron (1943), jeden z najvýznamnejších klaviristov po ére be-bopu, sa podieľal na stovkách nahrávok ako kapelník či sideman, medziiným hral s Dizzym Gillespiem, Stanom Getzom, Freddiem Hubbardom a takto by sme mohli pokračovať ešte veľa odstavcov. Je spolulídrom skupín Sphere a Classical Jazz Quartet. V portfóliu má deväť nominácií na Grammy a do Siene slávy. Barron patrí medzi mimoriadne vplyvných hudobníkov nielen vďaka svojim hráčskym aktivitám, je aj neúnavný pedagóg.

Dave Holland (1946) patrí doslovne medzi stvoriteľov moderného jazzu. Jeho schopnosti certifikoval sám Miles Davis tým, že s ním spolupracoval koncom na pomedzí 60. a 70. rokov rokoch, kde v jeho kvintete nahradil Rona Cartera, čiže kapela hrala v zložení Miles Davis, Wayne Shorter, Chick Corea,Tony Williams a Dave Holland. Účinkoval na prelomových Davisových albumoch In a Silent Way a Bitches Brew.

Marcový koncert veľkých hviezd svetového jazzu ponúkne aj exkluzívne vystúpenie jedného z najväčších súčasných talentov slovenskej jazzovej scény. Koncert Nikolu Bankova, ktorý tento rok vydal skvelý debut Bright Future, bude o to vzácnejší, že mladý hudobník aktuálne žije a pôsobí v Škandinávii. Do Bratislavy príde so svojimi dánskymi spoluhráčmi: Jonas Gravlund (gitara), August Korsgaard (klávesy), Jens Mikkel Madsen (basgitara) a John Riddell (bicie)

Video


Dôležité informácie

Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava

17. 3. 2020
20:00 Nikola Bankov Band
21:00 Kenny Barron & Dave Holland Trio feat. Johnathan Blake