Majestic Music Club, Bratislava | 1. polrok 2022 THE BRAND NEW HEAVIES

Vstupenky už od 26 EUR

Kúpiť vstupenku

Dôležité

Vážení fanúšikovia,
Veľmi nás to mrzí, ale po dohode s manažmentom je koncert The Brand New Heavies kvôli protipandemickým opatreniam presunutý na 1. polrok 2022. V priebehu ďalších dní oznámime nový dátum, na ktorý čakáme. Vstupenky ostávajú v platnosti. Po oznámení nového termínu je možné vstupenky vrátiť, ak vám termín nebude vyhovovať. Budeme vám vďační, ak nám zachováte priazeň a vstupenky si ponecháte. Vážime si vašu dôveru.

Ďakujeme za pochopenie a ustretovosť.

Predstavenie

The Brand New Heavies je acid džezová a funková kultová skupina z Veľkej Británie, ktorá na hudobnej scéne žiari už vyše 30 rokov. Aj napriek úspešnosti funky singlov zo zač. 90. rokov, formácia aj naďalej experimentuje so zvukom a vo svojej tvorbe siaha aj po elektronických prvkoch a súčasnom R&B a vypredáva koncerty po celom svete.

Video


Dôležité informácie

The Brand New Heavies
Majestic Music Club
Karpatská 2, Bratislava

ČOSKORO OZNÁMENÝ NOVÝ DÁTUM*
19:00 Predkapela
20:00 The Brand New Heavies

Cena vstupenky od 26 EUR

*Vzhľadom na epidemilogické opatrenia vlady SR bolo predstavenie THE BRAND NEW HEAVIES, ktoré sa malo pôvodne konať dňa 11.6.2020 o 19:00 hod. presunuté na 10.11.2021 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a za pochopenie ďakujeme.

Kúpiť vstupenku