Majestic Music Club, Bratislava | 27. 11 2021 Scott Bradlee´s Postmodern Jukebox - Welcome to the Twenties 2.0 World Tour

Vstupenky už od 29 EUR

Kúpiť vstupenku

Zmena dátumu

Na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR z 15.10.2020, týkajúceho sa zákazu hromadných podujatí kultúrnej, športovej, zábavnej a spoločenskej povahy, oznamujeme zmenu termínu koncertu SCOTT BRADLEE'S POSTMODERN JUKEBOX.

Nový termín koncertu je 27. novembra 2021 v pôvodnom mieste konania - Majestic Music Club v Bratislave. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti.

V prípade, ak vám nový termín nevyhovuje, je nutné požiadať o vrátenie do 31.10.2020 spoločnosť Ticketportal. Budeme však radi, ak si vstupenky ponecháte a tým podporíte našu snahu vám prinášať kultúrne zážitky v podobe koncertov aj v budúcnosti. Vašu podporu si nesmierne vážime.

Instrukcie ohľadom vrátenia vstupeniek:
https://www.ticketportal.sk/Article/16300

Predstavenie

Youtube senzácia POSTMODERN JUKEBOX sa pre mimoriadny úspech vracia na Slovensko! 22. októbra sa s novým programom "Welcome To The Twenties 2.0" predstaví v bratislavskom Majestic Music Clube

VideoO interpretovi

Aktuálne celosvetové turné, ktoré hlása návrat k dvadsiatym rokom, má však už teraz potvrdených takmer 250 miest, kde v rámci svojich vystúpení zavíta. Turné tak plynule nadviaže na inú tematickú šnúru Back in Black & White Tour (Späť k čiernobielej), v rámci ktorej hudobný kolektív PMJ zavíta do západnej Európy.

Aj z toho dôvodu tento, dnes už hudobný kolos, neustále naberá na palubu nových talentovaných spevákov a hudobníkov, ktorých zostava sa v priebehu turné priebežne obmieňa. Skutočnosť, ktoré z hviezd Postmodern Jukeboxu vystúpia na bratislavskom koncerte preto zostane do poslednej chvíle prekvapením. „Keď sme vytvárali koncepty turné, snažili sme sa spárovať ten správny talent so správnym materiálom, a vytvoriť tak jedinečný a úžasný zážitok pre všetkých fanúšikov,“ vysvetľuje Bradlee. „Preto sa pripravte na najveľkolepejšiu párty v štýle 20. rokov a Veľkého Gatsbyho,“ uzatvára.

Postmodern Jukebox (PMJ) je americký hudobný kolektív, ktorý od roku 2009 pretvára súčasné popové a komerčne úspešné hity do ich novej retro podoby, predovšetkým v žánroch swingu a jazzu. Za značkou stojí jej zakladateľ, a kedysi ťažko sa predierajúci, jazzový klavirista Scott Bradlee, ktorý natočil prvé videá PMJ s hŕstkou kamarátov vo svojom dome v Queense. Videá začali rýchlo naberať na popularite, pričom prvý virálny hit kapely Thrift Shop (2012) s jedným miliónom videní, zabezpečila zoskupeniu speváčka Robyn Adele Anderson. Doposiaľ najúspešnejšou skladbou je coververzia hitu Creep od skupiny Radiohead, v podaní talentovanej Haley Reinhart, ktorá má do dnešného dňa 54 miliónov zhliadnutí. V súčasnosti má Postmodern Jukebox na konte bilión Youtube videní, 22 hudobných CD kompilácií a od roku 2016 stovky vypredaných koncertov na šiestich kontinentoch sveta.

Dôležité informácie

SCOTT BRADLEE´S POSTMODERN JUKEBOX (USA)
27. 11. 2021
Majestic Music Club
Karpatská 2, Bratislava

Cena vstupenky od 29 EUR

Kúpiť vstupenku