Slovenský rozhlas, Bratislava |
10. - 11. 9. 2021
CITY SOUNDS FESTIVAL 2021

Vstupenky už v predaji!

Kúpiť vstupenku →

Predstavenie

City Sounds Festival, to budú tento rok po prvý raz nielen samostatné koncerty, ale 10. a 11. septembra organizátori pripravili dva dni plné skvelej hudby a netradičných hudobných spoluprác.

Počas dvoch dní si fanúšikovia budú môcť v Slovenskom rozhlase, kde sa festival koná, užiť 12 koncertov slovenských aj zahraničných hudobníkov.

Lákadlom sú koncerty mladých talentov ako Sisa Fehér, Ľubomír Gašpar Cimbal Project či Jakub Šedivý s Kristínou Mihaľovou, ale aj vystúpenie slovenskej jazzovej stálice AMC Trio s Randym Breckerom či českého big bandu Cotatcha Orchestra s hosťujúcou Lenkou Dusilovou.

Program

Piatok, 10. september

VEĽKÉ KONCERTNÉ ŠTÚDIO
19:00 Ivana Ecetová Quartet - Tango Project
21:00 Randy Brecker AMC Trio Plus
23:00 Cotacha Orchestra feat. Lenka Dusilová

B-PÓDIUM
20:10 Andy Switch & Radiopieces
22:10 The Grand Buffet

FOYER
18:30 Paper Moon Trio

Sobota, 11. september

VEĽKÉ KONCERTNÉ ŠTÚDIO
19:00 Ľubomír Gašpar Cimba Project feat Sisa Fehér & Spectrum Quartet
21:00 Andreas Varady feat. Torsten Goods
23:00 LASH&GREY & S.V.A. Trio feat. Robert Balzar

B-PÓDIUM
20:10 Sisa Fehér & Vladko Mikláš
22:10 Acalari Ensemble feat. Filip Urda

FOYER
18:30 Swingang

VideoDôležité informácie

CITY SOUNDS FESTIVAL 2021
10. - 11. septembra 2021
Slovenský rozhlas, Bratislava

Kúpiť vstupenku →

Na festival sa dostanú:

 • plne zaočkovaní návštevníci (osoby najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky vakcíny s dvojdávkovou schémou alebo 21 dní po aplikácii prvej dávky vakcíny s jednodávkovou schémou)
 • návštevníci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 v posledných 180 dňoch a sú držiteľom potvrdenia o prekonaní ochorenia
 • nezaočkovaní návštevníci alebo tí, ktorí nespĺňajú definíciu plne zaočkovanej osoby, sa musia pri vstupe preukázať negatívnym výsledkom antigénového testu nie starším ako 48 hodín alebo PCR/LAMP testu nie starším ako 72 hodín
 • Potvrdenie o očkovaní/prekonaní COVID-19 majte prosím so sebou, v elektronickej alebo tlačenej podobe.
 • Vo všetkých priestoroch festivalu je povinné prekrytie horných dýchacích ciest. Prosíme Vás o nosenie rúšok alebo respirátorov, dodržiavanie odstupov, používanie dezinfekcie na ruky a ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom.

Who is allowed to enter the festival?

 • Fully vaccinated visitors
  /persons vaccinated with both doses of a two-dose vaccine at least 14 days since receiving the second dose /persons vaccinated with the first dose of a single-dose vaccine at least 21 days since receiving the first dose
 • Visitors within 180 days of overcoming COVID-19 with a disease confirmation certificate
 • Unvaccinated visitors (or those who do not meet the definition of a fully vaccinated person) must present a negative antigen test not older than 48 hours or a PCR/LAMP test not older than 72 hours at entry
 • Please bring your COVID-19 vaccination certificate/disease confirmation with you, in electronic or printed form.
 • In all festival spaces, it is mandatory to cover the nose and mouth. We kindly ask you to wear masks or respirators, keep a safe distance, use hand sanitizers and be considerate to other festival visitors.