Ateliér Babylon, Bratislava |
22. 9. 2021 o 19:00
MYLES SANKO

Vstupenky už v predaji!

Kúpiť vstupenku →

Predstavenie

Geniálny jazzový spevák Myles Sanko v septembri v Bratislave

Na City Sounds Festivale vystúpi aj britský jazzovo-soulový spevák Myles Sanko. Skvelý spevák ghanského pôvodu, ktorému fandí aj Gregory Porter, bude mať 22. septembra v Ateliéri Babylon samostatný koncert. City Sounds Festival odštartuje už tento piatok, na dvojdňovom festivale budú koncertovať mená ako Andreas Varady, Cotatcha Orchestra či hviezdy mladej slovenskej scény ako Lash&Grey, Sisa Fehér či legendy slovenskej jazzovej scény AMC Trio. Vstupenky a bližšie informácie k celému festivalu sú na www.citysounds.sk.

Počas špeciálneho koncertného večera sa v bratislavskom klube Ateliér Babylon predstaví Myles Sanko - britský soulovo-jazzový spevák ghanského pôvodu, ktorého často prirovnávajú ku Gregory Porterovi. Popularitu získal už so svojim debutovým albumom Born in Black & Write, ktorý vydal v roku 2013. Po vydaní druhého albumu Forever Dreaming ho na svoje turné pozval Gregory Porter. S tretím albumom Just Being Me získal označenie „soulový zázrak“. V marci tohto roku vydal Sanko štvrtý album Memories Of Love, ktorý sám označil na najosobnejší. Je to zbierka skladieb, ktoré vznikali počas mnohých rokov a soulová atmosféra skladieb dáva jedinečnú príležitosť vyniknúť jeho charakteristickému spevu.

Špeciálny koncertný večer Mylesa Sanka 22. septembra v bratislavskom klube Ateliér Babylon bude akousi pomyselnou bodkou tohtoročného City Sounds Festivalu. Organizátori tento rok pripravili dvojdňový festival, 10. a 11. septembra, v priestoroch Slovenského rozhlasu bude koncertovať na troch pódiách 12 kapiel - Ivana Ecetová Quartet - Tango Project, Randy Brecker & AMC Trio Plus, Cotatcha Orchestra feat. Lenka Dusilová, Ľubomír Gašpar Cimbal Project feat. Sisa Fehér & Spectrum Quartett, Andreas Varady feat. Torsten Goods, LASH&GREY & S.V.A. Trio feat. Robert Balzar, Andy Switch & Radiopieces, The Grand Buffet, Sisa Fehér & Vladko Mikláš, Acalari ensemble, Paper Moon Trio a Swingang. Kompletný program a vstupenky sú k dispozícii na www.citysounds.sk.

Podujatie z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia.

VideoDôležité informácie

MYLES SANKO
22. septembra 2021
Ateliér Babylon, Bratislava

Kúpiť vstupenku →

Na koncert sa dostanú:

 • plne zaočkovaní návštevníci (osoby najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky vakcíny s dvojdávkovou schémou alebo 21 dní po aplikácii prvej dávky vakcíny s jednodávkovou schémou)
 • návštevníci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 v posledných 180 dňoch a sú držiteľom potvrdenia o prekonaní ochorenia
 • nezaočkovaní návštevníci alebo tí, ktorí nespĺňajú definíciu plne zaočkovanej osoby, sa musia pri vstupe preukázať negatívnym výsledkom antigénového testu nie starším ako 48 hodín alebo PCR/LAMP testu nie starším ako 72 hodín
 • Potvrdenie o očkovaní/prekonaní COVID-19 majte prosím so sebou, v elektronickej alebo tlačenej podobe.
 • Vo všetkých priestoroch festivalu je povinné prekrytie horných dýchacích ciest. Prosíme Vás o nosenie rúšok alebo respirátorov, dodržiavanie odstupov, používanie dezinfekcie na ruky a ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom.

Who is allowed to enter the festival?

 • Fully vaccinated visitors
  /persons vaccinated with both doses of a two-dose vaccine at least 14 days since receiving the second dose /persons vaccinated with the first dose of a single-dose vaccine at least 21 days since receiving the first dose
 • Visitors within 180 days of overcoming COVID-19 with a disease confirmation certificate
 • Unvaccinated visitors (or those who do not meet the definition of a fully vaccinated person) must present a negative antigen test not older than 48 hours or a PCR/LAMP test not older than 72 hours at entry
 • Please bring your COVID-19 vaccination certificate/disease confirmation with you, in electronic or printed form.
 • In all festival spaces, it is mandatory to cover the nose and mouth. We kindly ask you to wear masks or respirators, keep a safe distance, use hand sanitizers and be considerate to other festival visitors.