0
rokov
0
koncertov
0+
ŠŤASTNÝCH HOSTÍ

Novinky a zaujímavosti zo sveta hudby Prihláste sa do nášho newsletteru!

Chcem odoberať newsletter

Kto sme

  • Marian Pavlovič

    Operný spevák a hosťujúci sólista popredných svetových operných domov. Zároveň vyštudoval obchod na bratislavskej Ekonomickej univerzite a tak sa prirodzene snaží o fúziu svojich schopností, vzdelania a skúseností z pódií – v minulosti spoluzakladal a šesť rokov umelecky viedol najväčší slovenský open air jazzový festival Open Jazz Fest. V súčasnosti je (popri svojej vlastnej umeleckej činnosti), hudobným promotérom a organizátorom hudobného života. Okrem vlastnej série koncertov klasickej hudby vo svojom rodisku v Novom Meste nad Váhom, je už šesť rokov organizátorom celoročného bratislavského festivalu CITY SOUNDS zameraného na nemainstreamové žánre.

  • Matej Šálek

    Po štúdiách na Konzervatóriu a Vysokej škole múzických umení sa zamestnal v hudobnom priemysle v oblasti predaja hudobných nosičov, aj ako obchodný riaditeľ pobočky Warner Music na Slovensku. Neskôr ho viac začalo zaujímať organizovanie rôzných kultúrnych a hlavne koncertov a festivalov. Či už v bratislavskej mestskej kultúrnej organizácii BKIS, alebo vo vlastnej produkcii. Organizácii eventov, PR, marketingu a bookingu umelcov sa venuje už 20 rokov. Okrem ďalších podujatí, v súčasnosti organizuje už šiesty rok celoročný festival CITY SOUNDS.

  • Feature List Item 5

    Našim cieľom je predstaviť slovenskému divákovi to najlepšie zo svetovej hudobnej scény a prezentovať svetovú hudobnú špičku v kombinácií s výrazným predstaviteľom slovenskej muzikantskej elity formou dvojkoncertu, alebo predkapely.

Zistite viac o City Sounds Festival

Ďakujeme za podporu Partneri

Prirodzenými partnermi festivalu CITY SOUNDS sú veľvyslanectvá a kultúrne inštitúty domovských krajín umelcov. Projekt v uplynulých rokoch svojou podporou ocenilo aj Ministerstvo kultúry SR, SOZA, Ars Bratislavensis či Veľvyslanectvo USA v Bratislave.

Pozrite si Archív všetkých koncertov

2018 . 2017 . 2016 . 2015 . 2014 . 2013 . 2012

Pozrite si archív koncertov za všetky roky

spolupráca Zorganizujeme spolu niečo unikátne?

Chceli by ste v Bratislave zorganizovať koncert? Neváhajte nás kontaktovať.

Blog

Prečítajte si reportáže z našich koncertov
a iné zaujímavé články zo sveta hudby

Čítať blog

Kontakt

Máte akékoľvek otázky
ohľadne City Sounds of Bratislava?

Kontaktuje nás