Zákon č. 96/1991 Zb. o verejných kultúrnych podujatiach v znení zákona č. 374/2013 Z. z. (ďalej ako „Zákon o verejných kultúrnych podujatiach“), podľa ktorého sa bude pri refundácii vstupeniek postupovať, umožňuje:

a) predĺžiť platnosť vstupenky, pokiaľ sa podujatie uskutoční v náhradnom termíne do 31. decembra 2021,

b) ponúknuť poukážku v hodnote ceny vstupenky s možnosťou výberu iného podujatia usporiadateľa alebo inej osoby spolupracujúcej s usporiadateľom s platnosťou najmenej do 31. decembra 2021, alebo

c)  vrátiť cenu vstupenky do 13 mesiacov od neuskutočnenia podujatia, ak účastník podujatia odmietol predĺženie podľa písmena a), neprijal ponuku podľa písmena b) alebo si uplatnil u usporiadateľa nárok na vrátenie ceny vstupenky v lehote dohodnutej s usporiadateľom, ktorá nesmie byť kratšia ako jeden mesiac od neuskutočnenia podujatia.

Ďakujeme za Vaše pochopenie ako aj za trpezlivosť pri hľadaní náhradných termínov pre podujatia, ktoré neboli definitívne zrušené.


Multi-žánrový celoročný hudobný festival
Unikátne koncerty


0
rokov
0
koncertov
0+
ŠŤASTNÝCH HOSTÍ

Novinky a zaujímavosti zo sveta hudby
Prihláste sa do nášho newsletteru!

Chcem odoberať newsletter

Kto sme

  • Marian Pavlovič

    Operný spevák a hosťujúci sólista popredných svetových operných domov. Zároveň vyštudoval obchod na bratislavskej Ekonomickej univerzite a tak sa prirodzene snaží o fúziu svojich schopností, vzdelania a skúseností z pódií – v minulosti spoluzakladal a šesť rokov umelecky viedol najväčší slovenský open air jazzový festival Open Jazz Fest. V súčasnosti je (popri svojej vlastnej umeleckej činnosti), hudobným promotérom a organizátorom hudobného života. Okrem vlastnej série koncertov klasickej hudby vo svojom rodisku v Novom Meste nad Váhom, je už šesť rokov organizátorom celoročného bratislavského festivalu CITY SOUNDS zameraného na nemainstreamové žánre.

  • Matej Šálek

    Po štúdiách na Konzervatóriu a Vysokej škole múzických umení sa zamestnal v hudobnom priemysle v oblasti predaja hudobných nosičov, aj ako obchodný riaditeľ pobočky Warner Music na Slovensku. Neskôr ho viac začalo zaujímať organizovanie rôzných kultúrnych a hlavne koncertov a festivalov. Či už v bratislavskej mestskej kultúrnej organizácii BKIS, alebo vo vlastnej produkcii. Organizácii eventov, PR, marketingu a bookingu umelcov sa venuje už 20 rokov. Okrem ďalších podujatí, v súčasnosti organizuje už šiesty rok celoročný festival CITY SOUNDS.

  • Feature List Item 5

    Našim cieľom je predstaviť slovenskému divákovi to najlepšie zo svetovej hudobnej scény a prezentovať svetovú hudobnú špičku v kombinácií s výrazným predstaviteľom slovenskej muzikantskej elity formou dvojkoncertu, alebo predkapely.

Zistite viac o City Sounds Festival

Ďakujeme za podporu
Partneri


Prirodzenými partnermi festivalu CITY SOUNDS sú veľvyslanectvá a kultúrne inštitúty domovských krajín umelcov. Projekt v uplynulých rokoch svojou podporou ocenilo aj Ministerstvo kultúry SR, SOZA, Ars Bratislavensis či Veľvyslanectvo USA v Bratislave.

Pozrite si
Archív všetkých koncertov


2018 . 2017 . 2016 . 2015 . 2014 . 2013 . 2012

Pozrite si archív koncertov za všetky roky

spolupráca
Zorganizujeme spolu niečo unikátne?


Chceli by ste v Bratislave zorganizovať koncert? Neváhajte nás kontaktovať.

Blog

Prečítajte si reportáže z našich koncertov
a iné zaujímavé články zo sveta hudby

Čítať blog

Kontakt

Máte akékoľvek otázky
ohľadne City Sounds of Bratislava?

Kontaktuje nás